Podsumowanie Konkursu Wiedzy o Powiecie Mogileńskim

organizowanym przez Starostwo Powiatowe

oraz Miejską Bibliotekę Publiczna w Mogilnie


W konkursie wiedzy o Powiecie Mogileńskim wzięło udział 91 uczniów .

W edycji przeznaczonej dla klas I – III uczestniczyło 15 osób wykonując :

1 plakat

8 albumów

6 innych prac plastycznych

 

ankiety wypełniło 76 osób uzyskując następującą liczbę punktów:

30 osób – 28 punktów

21 osób – 27 punktów

8 osób – 26 punktów

1 osoba – 25,5 punktów

7 osób - 25 punktów

3 osoby – 24 punktów

3 osoby – 23 punktów

1 osoba – 22 punktów

1 osoba – 19 punktów

1 osoba – 18 punktów

 

Nagrody za udział w konkursie plastycznym otrzymują:

za wykonanie plakatu

Wiktor Ciachera kl. III c –

 

za wykonanie albumu

Agata Bonkowska kl. III – Szkoła Podstawowa w Strzelcach

Sara Piotrowicz kl. I - Szkoła Podstawowa w Dąbrowie

Jakub Resler kl. I – Szkoła Podstawowa w Dąbrowie

oraz:

Justyna i Monika Kamińskie SOSW Szerzawy

Nicole Papierz kl IIIc Szkoła Podstawowa Nr 3 w Mogilnie

Ewa Pleskot SOSW Szerzawy

Adrianna Roszak kl. Szkoła Podstawowa Nr 3 w Mogilnie

Paweł Szczepański kl. VI SOSW Szerzawy

 

za wykonanie pracy plastycznej

Agnieszka Farynowska kl III Szkoła Podstawowa w Wylatowie

Dominika Piechocka kl III c – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Mogilnie

Agata Skorupińska kl. III – Szkoła Podstawowa w Wylatowie

Dominika Staniszewska kl. III c – Szkoła Podstawowa Nr 3 Mogilno

Paulina Szymandera kl. III c – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Mogilnie

Marta Walkowska kl. III c – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Mogilnie

 

 Nagrody za poprawne wypełnienie ankiet w Konkursie Wiedzy o Powiecie Mogileńskim i zdobycie maksymalnej liczby 28 punktów otrzymują:

 

1.      Karol Bicki – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Mogilnie

2.      Martyna Błażejewska – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Mogilnie

3.      Mateusz Ciachera – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Mogilnie

4.      Michał Ciuper - Szkoła Podstawowa Gębice

5.      Izabela Furtak – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Mogilnie

6.      Patrycja Gotowalska – Szkoła Podstawowa w Strzelcach

7.      Waldemar Górny – Szkoła Podstawowa w Gębicach

8.      Paweł Górny – Szkoła Podstawowa w Gębicach

9.      Jacek Heidrych – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Mogilnie

10.  Hubert Kamyszek – Szkoła Podstawowa w Wylatowie

11.  Aleksandra Konieczna – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Mogilnie

12.  Łukasz Korczyński – Szkoła Podstawowa w Gębicach

13.  Michał Kosiński - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Mogilnie

14.  Marta Krystkowiak - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Mogilnie

15.  Magdalena Kurczyńska – Szkoła Podstawowa w Gębicach

16.  Michalina Krzyżanowska – Szkoła Podstawowa w Gębicach

17.  Ładziak Dominika – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Mogilnie

18.  Monika Piotrowska – Szkoła Podstawowa w Mogilnie

19.  Patryk Porada – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Mogilnie

20.  Paulina Roszak – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Mogilnie

21.  Magdalena Podlas – Szkoła Podstawowa we Wronowych

22.  Zuzanna Ruta – Szkoła Podstawowa w Gębicach

23.  Weronika Rybicka – Szkoła podstawowa w Strzelcach

24.  Szaprowski Tomasz – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Mogilnie

25.  Jagoda Szymczak – Szkoła Podstawowa w Gębicach

26.  Paulina Szmyt – Szkoła Podstawowa w Gębicach

27.  Agata Tomczak – Szkoła Podstawowa w Gębicach

28.  Patrycja Urbańska – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Mogilnie

29.  Agata Walkowska – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Mogilnie

30.  Jakub Zaręba – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Mogilnie

 

 Starostwo Powiatowe oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Mogilnie zapraszają laureatów wraz z opiekunami na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się 13 czerwca 2006 roku w Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mogilnie o godzinie 13.00

 
Miejsca nienagrodzone zajęli:

zdobywając 27 punktów

 

1.      Kinga Chęcińska – Szkoła Podstawowa we Wronowych

2.      Kinga Czerwińska – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Mogilnie

3.      Ewelina Graniczna – Szkoła Podstawowa we Wronowych

4.      Justyna Kamińska – SOSW Szerzawy

5.      Monika Kamińska – SOSW Szerzawy

6.      Dawid Kasprzak – Szkoła Podstawowa we Wronowych

7.      Anna Kicior – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Mogilnie

8.      Wirginia Kłosowska – Szkoła podstawowa Nr 2 w Mogilnie

9.      Jakub Kubicki – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Mogilnie

10.  Remigiusz Mocny – Szkoła Podstawowa w Strzelcach

11.  Daria Kowalska – Szkoła Podstawowa w Strzelcach

12.  Maciej Modrzejwski – Szkoła Podstawowa w Strzelnie

13.  Filip Patyna – Szkoła Podstawowa we Wronowych

14.  Ewa Pleskot – SOSW w Szerzawach

15.  Hanna Przygodzka – Szkoła Podstawowa w Strzelcach

16.  Katarzyna Mikołajewska – Szkoła Podstawowa w Strzelcach

17.  Michał Rachel – Szkoła Podstawowa w Gębicach

18.  Ewelina Rybicka – Szkoła Podstawowa w Strzelcach

19.  Maciej Sieracki – Szkoła Podstawowa w Strzelcach

20.  Joanna Szczepaniak – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Mogilnie

21.  Karina Szymczak – Szkoła Podstawowa w Gębicach

 

zdobywając 26 punktów

 1.Tomasz Gazdulski – Szkoła Podstawowa w Strzelcach

2. Agata Graczyk – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Mogilnie

3. Katarzyna Kośmicka – Szkoła Podstawowa w Gębicach

4. Izabela Kuliberda – Szkola Podstawowa Nr 2 w Mogilnie

5. Jakub Leśny – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Mogilnie

6.Wiktor Mrówczyński – Szkoła Podstawowa w Gębicach

7. Justyna Sulska – Szkoła Podstawowa w Strzelcach

 8. Michał Śmigielski – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Mogilnie

 

zdobywając 25,5 punktu 

1. Marta Wiśniewska – Szkoła Podstawowa w Wylatowie

 

zdobywając 25 punktów

1. Karol Bartecki – Szkoła Podstawowa w Wylatowie

2. Brejecka Marlena – Szkoła Podstawowa we Wronowych

3. Mikołaj Cięgotura – Szkola Podstawowa w Wylatowie

4. Jakub Domański – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Mogilnie

5. Agata Kędzierska – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Mogilnie

6. Dawid Kędziora – Szkoła Podstawowa we Wronowych

7. Katarzyna Mocna – Szkoła Podstawowa w Strzelcach

 

zdobywając 24 punkty

1. Małgorzata Kacperska – Szkoła Podstawowa nr 2 w Mogilnie

2. Anna Modrzejewska – Szkoła Podstawowa we Wronowych

3. Stempkowski Bartosz - Szkoła Podstawowa w Wylatowie

 

zdobywając 23 punkty

1. Damian Piechulski - Szkoła podstawowa Nr 2 w Mogilnie

2. Małgorzata Wiśniewska – Szkoła podstawowa we Wronowych

3. Patrycja Witkowska - Szkoła Podstawowa w Wylatowie

 

zdobywając 22 punkty

1. Kacper Kalinowski - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Mogilnie

 

zdobywając 19 punktów

1. Agata Bleja – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Mogilnie

 

zdobywając 18 punktów

1. Joanna Radszajd – Szkoła Podstawowa w Wylatowie

 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i wkład pracy jednocześnie zapraszając do udziału w przyszłorocznej edycji konkursu.